Evcil Dostlara Mobilya 2017-04-20T20:47:51+00:00

EVCİL DOSTLARA MOBİLYA

ENGLISH

Evimizi paylaştığımız sadık dostlarımız, kedimiz, köpeğimiz , kuşumuz , kaplumbağamız ya da hamsterımız… Herbiri hayatımızda kimi zaman bize neşe , kimi zaman karşılıksız sevgi ve dostluk veren canlılar.

Evcil dostlarımızla yaşarken zaman zaman karşılaştığımız zorluklar da var şüphesiz.Oysaki onların en çok istedikleri,  daha çok sevilmek ve bizlerle daha çok vakit geçirebilmek.

Bir çoğumuz  evinizdeki kedi ve köpeğin eşyalarımıza karşı özel  ilgileri olduğunu gözlemlemişizdir. Sizinle uyumak , sizinle oturmak ve hatta sizinle yemek yemek isterler. Şüphesiz ki bu onların yalnız kalmaktan hoşlanmamalarının en büyük göstergesidir. Ama uzmanların dediğine göre aynı zamanda sizi sahiplendiklerini de gösterir. Onlara göre siz de aileden birisiniz. Belki abi, abla, eş ya da kardeş… Doğal olarak da sizin eşyalarınız onların da demektir. Yani onlar böyle bakıyor olabilirler, tabi su kaplarından su içmeyi ya da yemek yemeyi  denesek nasıl karşılarlardı bilinmez ?!

Onlara özel alanlar yaratmak adına çoğumuz bir yatak, yastık ya da kulübe alarak onların da bunu sahiplenmesini  isteriz. Evin bir köşesine ya da bir odasına koyduğumuz bu mobilyalar, hem bizim için kullanılamayacak alanlar yaratır, hem de evcil dostumuzun sizinle kurmak istediği yakınlığa biraz olsun set çekebilir.  Siz sürekli yerini öğrenip, sahiplenmesini isteseniz de bu bazen mümkün olmaz, bizim yatağımız ya da koltuğumuz hatta ayakkabımız onların çok daha rahat hissettikleri yerler haline gelebilir.

Tüm bunları düşünerek , hem evinizde extra yer kaplamayacak, hem de sadık dostunuzun size daha yakın hissetmesini sağlayacak ,onların sağlığını bozmayacak , EVCİL DOSTU MOBİLYA tasarlamaya ve sizlere sunmaya karar verdik. Bunlar, evinizde kullanmaya zaten ihtiyaç duyduğunuz ama aynı zamanda küçük dostunuzla severek paylaşacağınız mobilyalarınız olacak.

Bu mobilyalarımızı size özel renk ve ölçülerde de yapabiliyoruz. Hatta evinizin durumuna göre , başka bir mobilyanıza uygun yine size ve minik dostunuza göre de tasarlayabiliyoruz. Tek yapmanız gereken var olan modellerden beğendiyseniz bunu yazarak ya da kendi arzu ettiğiniz noktaları belirterek bize iletişim bilgilerinizle e- MAIL  atmanız.  Lütfen bize iletişim sayfamızdan yazın, sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.  Evcil dostu mobilyanız en kısa sürede hazır olacaktır.

PET FURNITURES

Our loyal friends, our cat, our dog, our bird, our tortoises, or our hamsters, which we share our home … Every each of them gives us joy and sometimes unlimited love and friendship.

From time to time we certainly face difficulties while we share our home with our pet friends. However, what they want the most is to be loved more and spend more time with us. Most of us have realized that the kittens and puppies show particular interest for the owner’s belongings.

They prefer to sleep with you, sit with you, and even eat with you. No doubt this is the greatest indication of their dislike of being alone. However according to experts, this also indicates that they claim you. According to them, you are a member of the family who knows maybe a brother, sister, partner or a relative … Intrinsically, your belongings are also theirs. At least they may think likewise. If we intent to drink water or eat from their bowls forsure they may react odd yet who knows!

In order to create spaces for them, we purcahse a bed , pillow or a cot hoping that they claim them. These furnitures that we place at the corner of a house or in a room, create spaces that cannot be accessed or rather occupied, and as well cause a negative impact on our pet friend’s social interactions. Although your want your pet to claim and localize these furnitures, this is sometimes  cannot be possible, our bed or armchair, or even our shoes may become their favourite places where they feel much more comfortable.

Taking all of these in consideration, we decided to design a pet friendly furniture that will not only occupy less space at your home, but also make your loyal friend feel closer to you. These will be your furniture that you already need to use at home, but will also love to share with your little friend.

The furnitures can be customized with custom colors and sizes. Additionaly, we can design them in accordance with your house plan or as a complementary piece for another furniture. All you need to do is indicate the model you need or describe your own design and send us your contact information via e-mail. Please do not hesistate to contact us through our contact page and we will contact you shortly. Your pet-friendly furniture will be ready as soon as possible.